На верхній полиці в 3 рази більше книг, ніж на нижній. Після того,як з верхньої полиці зняли 15

книг, а на нижню додали 11 книг, то книг на обох полицях стало порівну. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?СРОЧНО НАДООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Жандоскызы Айнур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

На нижній полиці х книжок

На верхній полиці 3х книжок

складаємо рівняння

(3х-15)=(х+11)

3х-х=11+15

2х=26

х=26/2

х=13 книжок на нижній полиці

13*3=39 книжок на верхній полиці