На верхні полиці в 3рази більше книг,ніж на нижній.Після того як з верхньої полиці зняли 15книг,а

до нижньої доставили 11книг ,на обох полицях стало порівну книг.Скільки на кожніц полиці було книг спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Главатская Яна.
3х - 15 = х + 11
3х -х = 11 + 15
2х = 26
х = 26 : 2
Х = 13 книг на нижней полке

13 • 3 = 39 книг на верхней полке