на верхній полиці на 7 книг меньше чем на средней і на 11 книг менше, ніж на нижній. скільки книг

на трьох полицях, якщо на верхній полиці 24 книги?

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Нехай на верхній полиці = 24 книги

На середній = 24+7 = 31 книга

На нижній = 24+11=35 книг

Відповідь: 24книги; 31книга; 35книг.

Если будут вопросы – обращайтесь :)

Отвечает Мочалова Настя.

Пошаговое объяснение:

На верхнiй полицi =24 На середнiй =24+7=31 На нижнiй =24+11=35 Видповидь 31 книг 24 книги 35 книг