Обчислити який% річних вкладує банк, якщо вкладників поклав 2700 а отрима через рік 2889


Ответы на вопрос

Отвечает Хан Дамир.

A_{0} = 2700 \\ n = 1 \\ A_{1}  = 2889 \\

p-?

А_{1}  = А_{0}(1 +  \frac{p\%}{100} ) \\ 2700(1 +  \frac{p\%}{100}) =  2889 \\ 1 +  \frac{p\%}{100}  =  \frac{2889}{2700} \\  \frac{p\%}{100} =  \frac{2889}{2700} - 1 \\  \frac{p\%}{100} =  \frac{7}{100} \\ p = 7\%

ответ: 7%