Відомо що АС=32 см, ВС= 9 см, СD= 12 см. Знайдіть довжини відрізків АВ і ВD.


Ответы на вопрос

Отвечает Билей-Кейда Валерия.

AB=AC-BC=32-9=23
BD=BC+CD=9+12=21