Накресли коло ,радіус якого дорівнює 4 см.Знайди довжину кола і площу круга,обмеженого цим колом


Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Влад.

Ответ:

L=2πr

L=4*2*3.14=25.12(см)-довжина кола;

S=πr²

S=3.14*4²=3.14*4*4=3.14*16=50.24(см)-площа круга;

Якщо щось не зрозуміло в написанні звертайтеся:)