Склади три приклади на множення додатних і від'ємних чисел, щоб у результаті отримати: а) 100; б)

-100; в) 0.

Ответы на вопрос

Отвечает Ролёнок Настя.

Ответ:

а) -50·(-2)=100

-5·(-20)=100

5·20=100

б) -50·2=-100

-20·5=-100

-25·4=-100

в) Скласти приклад з відповіддю 0 з від'ємними або додатніми числами неможливо.

Тому що результат буде більшим за це число. Але 0 не є ні додатнім ні від'ємним. Отже можно помножити його на будь яке ціле число і отримати 0.

Наприклад:

-65·0=0

0·4=0

105·0=0