23Балла!!!! 1.Довжина кола основи циліндра дорівнює 18π см. Визначте площу бічної поверхні цього

циліндра, якщо його висота дорівнює 8 см. 2.Сферу перетнули площиною на відстані 7 см від її центра. Довжина лінії перетину сфери – 48 см. Знайдіть: а) довжину радіуса сфери; б) площу сфери. 3.Прямокутник зі сторонами 8 см і 10 см обертається навколо меншої сторони. Знайдіть площу повної поверхні отриманого тіла обертання.

Ответы на вопрос

Отвечает Костина Карина.

Ответ:

18-8=10 48-7=41 10-8=2