Розв'яжи задачу. Склади і розв'яжи обернену задачу 7 однакових ядер волоських горіхів важать42 г.

Скільки грамів важитимуть 9 ядер таКИх самих волоських горіхів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чужикова Кристина.

Ответ:

54 грами

Пошаговое объяснение:

42÷7=6 (г.) маса 1 ядра горіха

6×9=54 (г.) маса 9 ядер горіхів