1. Учні 4-А класу зібрали 3 коробки волоських горіхів, а 4-Б - 5 таких самих коробок. Причому 4-Б

класзібрав на 120 горіхів більше, ніж 4-А клас. Скількиволоських горіхів зібрав кожний клас?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосева Мария.

Ответ:

Розв'язання

1) 5 – 3 = 2 (к.) — на стільки більше коробок зібрали учні 4–Б класу, ніж 4–А класу.

2) 120 : 2 = 60 (к.) — каштанів у одній коробці.

3) 60 • 5 = 300 (к.) — каштанів зібрав 4–Б клас.

Відповідь: 300 каштанів зібрав 4–Б клас.