Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 8,5. Перше число менше від четвертого на 3,6. Третє

число менше від другого в 1,4 рази, четверте більше за друге в 2,5 рази. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

третье х

второе (Третє число менше від другого в 1,4 рази) 1,4х

четвертое (четверте більше за друге в 2,5 рази) 2,5*1,4х

первое ( Перше число менше від четвертого на 3,6) (2,5*1,4х-3,6)

посчитаем

первое 3,5х - 3,6

второе 1,4х

третье х

четвертое 3,5х

теперь среднее арифметическое

((3,5х -3,6) +1,4х +х +3,5х )/4 = 8,5

9,4х = 8,5*4 + 3,6

9,4х = 37,6

х = 4

тогда

первое число 3,5х - 3,6 = 3,5*4 -3,6 = 10,4

второе число 1,4*4 = 5,6

третье число 4

четвертое 3,5*4 = 14