Знайдіть периметр прямокутного трикутника з катетами 6 м і 8 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Линник Кирилл.

Ответ:SΔABC=24см²

Пошаговое объяснение:

SΔABC=\frac{6*8}{2} =\frac{48}{2} =24см²