Для функції f(x)=-2x,знайдіть таку первісну,щоб її графік проходив через точкк B(-2;-4).​


Ответы на вопрос

Отвечает Бунина Ксюша.

f(x)= -2x ;   B(-2;-4)

F(x) = (-2x²)/2 + C = -x² + C

В точке -2  это х, а -4 это у.  F(x)=y , значит  F(-2) = -4

-2 = - (-4)²+C

-2 = -16 + C

C = 14

Ответ: F(x) = -x² + 14