Знайдіть площу криволінійної трапеції, обмеженої параболою у= x^2 та прямими у=0, х=-3, х=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle S= \int\limits^{-1}_{-3} {x^2} \, dx = \frac{x^3}{3} \bigg |_{-3}^{-1}=\frac{26}{3}