Накресли прямокутник шириною на 4 клітинки і довжиною,що утричі більша від ширини.Знайди площу

цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тусупбекова Айша.

Ответ:

ширина -4 клітинки тобто 2 см.

довжина - 2*3=6 см.

S-площа

S = ширину*довжину= 2*6=12