Сума декількох чисел дорівнює 175, а їх середнє арифметичне – 43,75. Знайдіть кількість цих

чисел. СРОЧНО!!!ПОМОГИТЕ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Tolegen Aziz.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Аби знайти середнє арифметичне значення, потрібно додати числа і поділити на їхню кількість,тому 175/х=43,75=>х=175/43,75=4 числа

Була рада допомогти, сподіваюсь, що відповідь буде найкращою ❤️ Зичу удачі ✨