1) Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 6,2. Чому дорівнює сума цих чисел? 2) Середнє

арифметичне декількох чисел дорівнює 3. Знайдіть кількість цих чисел якщо їх сума дорівнює 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.

Ответ:

1) (а+б)/2= 6,2 ;

а+ б = 12,4

2)15/х = 3

х= 5

постав будь ласка мені кращу відповідь