Обчисліть значення виразу: 4 2/3 + (- 2 8/15) - ( - 2 3/5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Кристина.

Ответ:

4\frac{11}{15}

Пошаговое объяснение:

4\frac{2}{3}+(-2\frac{8}{15})-(-2\frac{3}{5})  = \frac{14}{3} - \frac{38}{15} + \frac{13}{5} =

=\frac{70}{15}-\frac{38}{15}+\frac{39}{15} = \frac{71}{15} = 4 \frac{11}{15}