Знайти частинний розв’язок диференціального рівняння: y"+8y'+16y=0, якщо х=0, то у=1 та у'=1


Ответы на вопрос

Отвечает Крайнова Даша.

Ответ:

y'' + 8y' + 16y = 0 \\  \\ y =  {e}^{kx} \\  \\  {e}^{kx}  ( {k}^{2} + 8 k + 16) = 0 \\  {(k + 4)}^{2}  = 0 \\ k_1 = k_2 =  - 4 \\ y = C_1 {e}^{-4x}  + C_2 {e}^{-4x} x

общее решение

y(0) = 1,y'(0) = 1

y '= -4C_1 {e}^{-4x}  -4C_2 {e}^{-4x} x +C_2 {e}^{-4x}

1 = C_1 \\ 1 = -4C_1 + C_2 \\  \\ C_1 = 1\\ C_2 = 1 +4C_1 =  5

y =  {e}^{-4x}  +5x {e}^{-4x}

частное решение