У ящику було 540 кг піску. Для покращення ґрунту на городі витратили 2/6 цього піску, а для

підсипання садових доріжок-1/9. На скільки кілограмів піску менше витратили для підсипання доріжок, ніж для покращення ґрунту? Напишите умову і розв'язання. .....

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Лиза.
Город-2/6
доріжка-1/9
фігурна дужка-540кг
порівняльна стрілка-на ?кг менше

1)540:6*2=180(кг)-піску пішло на город;
2)540:9*1=60(кг)-піску пішло на доріжки;
3)180-60=120(кг)-на стільки менше