13+7x+12-9x=9 Потрібно знайти взаємно однозначні відповідності між розв'язком рівняння та його

коренем​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

13+7х+12-9х=9

7х-9х+13+12=9

-2х+25=9

-2х=9-25

-2х=-16

х=-16:(-2)

х=8