3x+5=2x+7 Потрібно знайти взаємно однозначні відповідності між розв'язком рівняння та його коренем​


Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Ульяна.

Ответ:

3x+5=2x+7

3x-2x=7-5

x=2-это ответ.