Одне з чисел менше від другого на 67 , а їх середнє арифметичне дорівнює 116,5. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Сопова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число - х

2 число - х - 67

(х + х - 67) : 2 = 116,5

2х - 67 = 116,5 * 2

2х - 67 = 233

2х = 233 + 67

2х = 300

х = 300 : 2

х = 150

1 число (х) = 150

2 число (х - 67) = 150 - 67 = 83

(150 + 83) : 2 = 233 : 2 = 116,5

Отвечает Герасименко Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+х-67):2=116,5

(2х-67):2=116,5

2х-67=116,2*2

2х-67= 233

2х=233+67

2х=300

х= 300:2

х=150 - перше число

150-67=83 - друге число