Відомо, що одне з двох чисел дорівнює 5,2, а їх середнє арифметичне – 8,3. Знайти друге число. 3.

Автомобіль 2 год їхав з швидкістю 24 км/год і 3 год з швидкістю срочно но правильно потомушто последний раз било не правильно

Ответы на вопрос

Отвечает Мураховський Віталік.

Ответ:

1) 11,4 2)не поняла

Пошаговое объяснение:

1 число 5,2

2 число х

середне арифметичне 8,3

(5.2+х)/2=8,3

5,2+х=8,3*2

5,2+х=16,6

х=16,6-5,2

х=11,4