У їдальні було 80 кг картоплі. На обід витратили п'яту частину всієї картоплі , а на вечерю - 24

кг. Скільки кг. картопоі залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Пержул Олег.

Ответ:

80-20%=64

64-24=40 кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Абрамов Дмитрий.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

80/5=16

24+16=40

80-40=40 кг