Яке з чисел більше: середнє арифметичне чисел 5 та 9, чи середнє арифметичне чисел 6 та 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Игорь.

Ответ: 0,5*(5+9)=7, 0,5*(6+8)=7. Средним арифметические значения равны.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Петелин Влад.

Ответ:

Ці числа рівні

Пошаговое объяснение:

Середнє аріфметичне чисел 5 і 9 дорівнює (5+9):2 = 14:2 = 7

Середнє аріфметичне чисел 6 і 8 дорівнює (6+8):2 = 14:2 = 7

7 = 7