Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок пере- тину графіка функції у = 0,5х – 3 з осями

координат. срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Данил.

Ответ:

у = 0,5х – 3

Ox: y = 0

0,5x - 3 = 0

0,5x = 3

x = 6 (6;0)

Oy: x = 0

y = 0,5×0 - 3

y = - 3

(0;-3)

Відповідь: Ox:(6;0); Oy:(0;-3)