Знайдіть 25 % від 40 ц і 150 % від 100 ц та порівняйте знайдені величини.


Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Дарина.

Ответ:150>10на 140

Пошаговое объяснение:

40÷100×25=10

100÷100×150=150

150-10=140

Отвечает Шамсутдинова Алина.

Ответ:

Знайдіть 25% від 40 ц і 150% від 100 ц та порівняйте знайдені величине:

Помогаем:

40 \div 100 \times 25 = 10

100 \div 100 \times 150 = 150

150 - 10 = 140

150 > 10

на 40