У три магазини завезли13,3 торт картоплі. В перший завезли в 1,3 рази більше ніж у третій, а у

другий у 1,5 рази більше ніж у третій. Скільки картопліт завезли до кожного магазину. БИСТРЕЕ У МЕНЯ КОНТРОЛЬНАЯ РОБОТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Софья.

Ответ:

смотри ниже

Пошаговое объяснение:

представимо как х- картоплю у 3 магазині, тоді

1,3х+1,5х+х=13,3

3,8х=13,3

х=3,5

1 магазин=(1,3*х)=1,3*3,5=4,55 т

2 магазин= (1,5*х)= 1,5*3,5=5,25 т

3 магазин= 3,5

Отвечает Дубровский Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 магазин = 1,3х

2 магазин = 1,5х

3 магазин = х

1,3х + 1,5х + х = 13,3

3,8х = 13,3

х = 13,3 : 3,8

х = 3,5

1 магазин = (1,3х) = 1,3 * 3,5 = 4,55 тонн

2 магазин = (1,5х) = 1,5 * 3,5 = 5,25 тонн

3 магазин = (х) = 3,5 тонн

4,55 + 5,25 + 3,5 = 13,3