Поможіть рішити задачу: з овочевої бази в три магазини завезли 500 т картоплі. в перший магазин

завезли 40% усієї картоплі, а в другий - на 40 т більше,ніж у третій. Скільки тонн картоплі завезли в кожний магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Малиев Эльбрус.

Ответ:

У перший - 200 тонн, у другий - 170 тонн, у третій 130 тонн

Пошаговое объяснение:

n = 500 т

l = 100%

l1 = 40%

n2 - ?, 40 т > n3

n3 - ?

n1 - ?

Розв'язання

1) n1 = \frac{n*l1}{l} = \frac{500*40}{100} = 200 тонн завезли у перший магазин

2) n2+n3 = n-n1 = 500 - 200 = 300 тонн - загалом у другому і третьому магазині.

За умовою сказано що у другий завезли на 40 тонн більше ніж у третій, тому:

3) n2 = \frac{300}{2} + 20 = 150 + 20 = 170 тонн - завезли у другий магазин

4) n3 = \frac{300}{2} - 20 = 150 - 20 = 130 тонн - завезли у третій магазин