Виразіть у кубічних міліметрах: 8см3, 2см3146мм3, 4см3 15мм3. Домашнє завдання відішліть на пошту

вчителю​

Ответы на вопрос

Отвечает Бимбом Гном.

Ответ:

наверное вот так :

а) 8×3=24 см

б) 1) 3146:10=314,6 2) 314,6+2=316,6см 3) 316,6×3=949,8

в) 4×3=12

г) 15×3=45мм (4см 5мм)