Ширина прямокутника - 2см, що становить 1/4 його довжини. Побудуй такий прямокутник. Обчисли його

периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Ефременкова Арина.

длина - 2*1/4=0.5

Р=(а+b) *2

P=(0.5+2) *2=2.5*2=11cм2

Ответ:11 см2