Довжина прямокутника 8 см, а ширина – у 2 рази менша. Знайди ширину прямокутника. Обчисли

периметр цього прямокутника.Побудуй такий прямокутник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Олеся.

Ответ:8:2=4- ширина

(8+4)•2=24- периметр


Отвечает Очнев Никита.

Відповідь:

ддина - 8 см

ширина - 8:2=4 см

Р=8*2+4*2=16+8=24 см

Покрокове пояснення: