Довжина прямокутника 6 см , а його ширина становить 1/3 довжини .Побудуй такий прямокутник .

Обчисли його периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Владислав.

Відповідь:

P=16 см

Покрокове пояснення:

Якщо довжина прямокутника=6 см, а ширина 1/3 довжини, то ширина=6·1/3=2 см

P=2a+2b=2·2+2·6=4+12=16 см