Сумма 3 доданків дорівнює 74 гривні доданок складає 60% від другого доданка і 30% від суми. Знайди

3 доданок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

74 * 0,3 = 22,2 ( перше число )  

22,2 : 0,6 = 37 (друге число )  

74 - ( 22,2 + 37 ) = 74 - 59,2 = 14,8 ( третє число )

Відповідь: 14,8