Сума трьох доданків дорівнює 74. перший доданок складає 60% від другого доданка і 30% від суми.

знайди третій доданок.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.
74 * 0,3 = 22,2 ( первое число ) 
22,2 : 0,6 = 37 ( второе число ) 
74 - ( 22,2 + 37 ) = 74 - 59,2 = 14,8 ( третье число )
ОТВЕТ 14,8