Суиа трьох доданків дорівнює 86. Перший доданок дорівнює 20% суми і становить 40% другого доданка.

Знайди 3 доданок. Пишить діями будьласка і дуже срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Афонина Ирина.

Ответ:

86*0.2=17.2 первый равен 20% от суммы

17,2/0,4=43 другий  

86-17,2-43=25,8 третий

перевірка:

Пошаговое объяснение: