Срочно!!! У майстерні є 27 м різнокольорових стрічок.На оздоблення українського костюму вона

витратила 2/9 цих стрічок,а 6/7 залишку використала для виготовлення віночка.Скільки метрів стрічок пішло на вінок? Скільки залишилося? Срочноо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Відповідь:

Для виготовлення віночка - 18м.

Залишок - 3м.

Покрокове пояснення:

2/9 від  27м.

27 / 9 * 2 = 6м. - на оздоблення українського костюму.

Залишок 27 - 6 = 21м.

6/7 від 21м.

21 / 7 * 6 = 18м. - для виготовлення віночка

Залишок 21 - 18 = 3м.