2.Сторони основи прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 2 см i3 см, бічне ребро – 6 см. Знайти

діагональ паралелепіпедаа)1 1 см;б)7 см;в) 5,5 см ; г)3,5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.

Ответ:

d^2=2^2+3^2+6^2=4+9+36=49

d=7

ответ б