покупець придбав три шоколадки по ціні 23 грн за штуку та 0,6 кг цукерок за ціною 43 грн за

кілограм.Скільки заплатив покупець ( у грн). Объяснения пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арзямова Ангелина.

Ответ:

23*3=69грн(заплатил он за 3 шоколадки)

так как за 1 кг он заплатил 43 грн то 0,6 кг будет стоить 43/10*6=25.8грн

вместе:69+25.8=94.8грн

ответ:94.8грн

Отвечает Ригер Вика.

Ответ:

94,8( грн)

Пошаговое объяснение:

1. вартість трьох шоколадок:

23*3=69 ( грн)

2. вартість 0,6 кг цукерок ( вагу множим на ціну за кг):

0,6*43= 25,8 ( грн)

3. вартість 3 шоколадок та 0,6 кг цукерок

69+25,8= 94,8( грн)