6. В результаті збільшення продуктивності праці на 35% цех став випускати за день 405 деталей.

Скільки деталей за день випускав цех раніше? 7. Учням потрібно роздати зошити. Якщо кожному учню давати по 4 зошит, то залишиться 12 зошитів, якщо давати по 5 зошитів, та не вистачить 7 учнямСкільки було зошитів і скільки учнів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Сёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6) Нам треба узнати - Скільки деталей за день випускав цех, коли продуктисність праці була 100%.

100% - х (деталей за день)

135% - 405(дет)

х=100*405/135 =300 (деталей)

7) нехай х - кількість учнів, тоді

4х+12 - кількість зошитів. Якщо роздати по 5 , то

5х= 4х+12+7

5х-4х=19

х=19 (учнів) , зошитів було 4х+12=4*19+12=88 (шт)

Отвечает Котова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100 + 35 = 135 (%)

135% = 405 дет

100% = х дет

135/100 = 405/х

х = 100 * 405 / 135

х = 40500/135

х = 300

Выпускали раньше по 300 деталей в день