У шухляді знаходиться білі становлять 30% усіх кульок. Скільки в шухляді кульок усього, якщо чорних

кульок на 32 більше, ніж білих? решите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Анна.

Все шарики - х (100%) - всего

Белые - 30% = 0,3х

Чёрные - 70% = 0,7х (на 32 >)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

0,7х - 0,3х = 32

0,4х = 32

х = 32 : 0,4

х = 320 : 4

х = 80

Ответ: 80 шариков.

Проверка:

0,3 · 80 = 24 - белые шарики

0,7 · 80 = 56 - чёрные шарики

56 - 24 = 32 - на столько больше чёрных шариков

Отвечает Таумарк Ренат.

Відповідь:

80 кульок

Покрокове пояснення:

нехай х - кількість білих кульок, y - чорних, тоді х = 0.3(x+y)

за умовою y = x+32, отже x = 0.3(x+x+32) = 0.3 *2x + 0.3 * 32

звідси x-0.6x = 9.6 => 0.4x = 9.6 => x = 10*9.6/4 = 24

отже х = 24 - кількість білих кульок, тоді чорних = 24+32 = 56

разом це 56 + 24 = 80