На полиці стояли підручники. Спочатку взяли 6 підручників, а потім поставили 12. Скільки

підручників було на полиці спочатку, якщо зараз на ній 35 підручників? СРОЧНО ПЛИЗ РЕШИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Ответ:

29

Пошаговое объяснение:

12-6=6 - прибавилось всего

35-6=29 - било изначально

Отвечает Вишневская Диана.

Ответ:

Було-?п.

Взяли-6п.

Поставили-12п.

Залишилося-35п.

Розв'язання

1)35+12=47(п.)

2)47-6=41(п.)-було

Вiдповідь:було 41 підручник