НА ПОЛИЦІ СТОЯТЬ ПІДРУЧНИКИ. СПОЧАТКУ ВЗЯЛИ 6 ПІДРУЧНИКІВ, А ПОТІМ ПОСТАВИЛИ 12. СКІЛЬКИ

ПІДРУЧНИКІВ БУЛО НА ПОЛИЦІ СПОЧАТКУ, ЯКЩО ЗАРАЗ НА НІЇ 35 ПІДРУЧНИКІВ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Станислав.

Ответ:

29

Пошаговое объяснение:

(x-6)+12=35

x-6=35-12

x-6=23

x=23+6

x=29