7. На полиці стояли книжки. Спочатку з полиці взяли 25 % книжок, а потім - 30 % книжок, що залиши-

лися. Після цього на полиці залишилося 42 книжки. Скільки книжок було на полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Лиана.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

42 книжки это 70% значит х/42=100/70

х=(100*42)/70=60

60 это количество книжек которое осталось после того как взяли 25% значит, что 60 книжек это 75% значит х/60=100/75

х=(100*60)/75=80 книжек