У шкільну бібліотеку привезли 534 підручники для 3 і 4 класів. Підручники для 3 класу розклали на 7

полицях по 36 підручників на кожній, а підручники для 4 класу на 6 полицях порівну. Ск. Підручників для 4 класу розклали на 1 полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)7*36=252(п.)-для 3 класу,

2)534 -252=282(п.)-для 4 класу,

3)282:6=47(п)-розклали на 1 полиці.