3. Для трьох шкіл виділили 300 підручників математики для шостого класу. У залежності від

кількості учнів, підручники між школами потрібно розділи- Ти у відношенні 3: 4:5. Школа, в якій найбільше учнів шостих класів, одержала: А 25 підручників; г100 підручників; Б 50 підручників; д75 підручників. в 125 підручників; Ответьте пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.
Позначимо відношення через х, отже 3х+4х+5х=300
12х=300
Х=25
Отже 3х= 3*25=75
4х=100
5х=125
Отже відповідь 125 варіант в)