Аркуш картону має форму прямокутника, довжина якого 92 см , а ширина 20 см. Цей лист треба

розрізати без відходів на рівні квадрати. Які найбільші квадрати можна отримати з цього листа? Скільки таких квадратів можна отримати?

Ответы на вопрос

Отвечает Некипелов Иван.

Ответ:

Поділити навпіл

2(92+20)÷2=102÷4=25,5

P=102

Сторона квадрата=25,5

Отже,ми отримуємо 2 квадрата