5 цілих відняти 6 сьомих


Ответы на вопрос

Отвечает Baidullina Kamila.

 \displaystyle \: 5 -  \dfrac{6}{7}  =  \frac{35 - 6}{7}  =  \frac{29}{7}  = 4 \frac{1}{7} .