20 цілих одна п'ятих відняти п'ятнадцять цілих чотири п'ятих Друге 16 цілих три двадцятих відняти

15 цілих сімнадцять двадцятих 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Мельчакова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20целых одна пятых отнять пятнадцать целых четыре пятых

20 1/5 - 15 4/5 = 19 6/5 - 15 4/5 = 4 2/5

Второе

16 целых три двадцатых отнять 15 целых семнадцать двадцатых

16 3/20 - 15 17/20 = 15 23/20 - 15 17/20 = 6/20 = 3/10